Velký pátek bude v Plzni patřit Beer Pongu!

21 týmů zasáhlo do prvního ligového kola, 24 hráčů se zúčastnilo posledního měření sil v premiéře 1v1 a teď na Velký pátek očekáváme další Beer Pongovou bitvu. Registrace do druhého turnaje je pořád otevřená a opět se bude hrát o skvělé ceny. Hlavní turnaj opět doplní Shooting Challange a ty méně šťastní zabojují ve Flip Cupu. Jelikož se nám osvědčil systém z posledního klání jednotlivců a chceme dát všem týmům stejnou šanci získat stejný počet bodů do ligové tabulky, v základní části každého čekají 4 zápasy se čtyřmi náhodnými soupeři. Nejlepších 16 týmů pak postoupí do jednokolového PlayOff.

Ve hře budou poprvé originální medaile a celkový vítěz k tomu navíc získá nově upravený pohár. Hrajeme samozřejmě i o velkou finanční hotovost, kterou si rozdělí nejlepší tři týmy, na které navíc čekají ceny od našeho partnera – Snowbitch.cz.

We Are Groot budou hájit první pozici. Na posledním turnaji sice ve finále podlehli Cukrovíčkům, ale bodově jsou na tom o jeden jediný bod lépe. Zlepšit svojí pozici určitě budou chtít Banditas, kteří mají na kontě nulu a Tommy-Gun s jednou výhrou taky nemohou být spokojení. Těšit se můžeme i na spoustu nováčků, kteří už klasicky mívají to pomyslné štěstí. Začínáme v pátek ve 20:00 v industriální hale baru Bílej Medvěd v centru Plzně, doraž i ty s kámošem a ocitněte se na naší Wall of Fame!

[team_standings 37]

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *