ASOBP – Austrian Series of BIERPONG IV

Náhled

Datum: Sobota 26. 05. 2018
Začátek15:00 hodin
Kde:
FZZ Attnang-Puchheim
Badgasse 34
4800 Attnang-Puchheim
Startovné:
€ 36 do konce ledna
€ 42 do 23. května

Registrace na 4. mistrovství Rakouska – Austrian Series of Beer Pong končí 26. května 2018. Do 1.1.2018 platí zvýhodněné startovné za €36. Týmy, které se na šampiónat kvalifikovali, na některém z evropských turnajů najdou bližší informaci v emailech.

Jak to bude probíhat: 4 zápasy v základní části pro každý tým a následné double KO elimination Play Off rozhodne o tom kdo se stane rakouským šampiónem. V krásné přírodě a za přítomnosti slunce se opět sejdou ti nejlepší z celé Evropy. Jestli chcete vědět jak uspět, zeptejte se úřadujících mistrů, srbského týmu Triple Threat nebo dvojnásobných vítězů Die Bierathleten.

Ceny: Nejlepších 6 týmů, nejlepší mix a nejlepší dívčí tým budou tradičně odměněni spoustou cen, včetně Beer Pong stolů a dalších „drobností“, jako třeba tickety na další mistrovství Evropy. Mistr Rakouska získá navíc vstupenku na světový šampionát – The World Series of Beer Pong včetně 1.400€ tzv. pocket money, bude-li na turnaj cestovat.

Lokace: Mistrovství bylo z Vídně přesunuto do své domoviny, do Attnang-Puchheimu v horní části Rakouska, 15 km od Attersého jezera, kde se koná tradiční turnaj s večeří všech účastníků zvaný BIERPONG Trophy. V hale Phonexis na Markstrasse objevili organizátoři pongastické místo s výbornými prostory pro spoustu stolů a dalších dovednostních soutěží a čeká nás i nějaké to překvapení.

K tomu: Se všichni můžou těšit na Shooting Challange „The Snake“, která k rakouskému mistrovství patří stejně jako Amen na konec modlitby. V pátek je navíc naplánován velký turnaj ve FLIPCuPu a unikátní novinka velký týmový battle 4v4. Aneb jak říkají Rakušani: „Die ultimative BIERPONG Battle mit maximalem Spaßfaktor!“.  A budeme u toho i my. Info o výjezdu už brzy.

More: bpong.at

Podrobnosti

Datum Čas
26. 5. 2018 14:00

Místo zápasu

Gemüse Kirchgatterer
Badgasse 32, 4800 Attnang-Puchheim, Rakousko